Park Innowacji i Przemysłu świadczy usługi w zakresie wydawania opinii o innowacyjności. Opinia stanowi dowód na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w planowanej inwestycji, którą przedsiębiorca chce u siebie zastosować. Opinia może zostać wykorzystana przy pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych, wykorzystaniu ulgi podatkowej czy promocji przedsiębiorstwa.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego głównym celem jest wspieranie dążeń przedsiębiorców, w zakresie wprowadzania na rynek ich odważnych pomysłów i rozwiązań oraz w osiągnięciu ich skutecznej i dochodowej komercjalizacji. Wspomagamy firmy z sektora MSP w rozwoju ich technologii  poprzez prace badawcze i rozwojowe oraz udostępnianie powierzchni produkcyjnej.

Park Innowacji i Przemysłu posiada nadany status Centrum Badawczo-Rozwojowego, będąc w myśl przepisów prawa jednostką naukową, a także status Parku Technologicznego i Parku Przemysłowego. Pozwala nam to realizować jakościowe prace badawcze, a także świadczyć usługi w zakresie wydawania opinii o innowacyjności.

Tworząc Park Innowacji i Przemysłu, dołożyliśmy wszelkich starań, aby połączyć kompetencje wybitnych naukowców z doświadczeniem specjalistów oraz zestawić je z praktyką managerów. Chcą poszerzać naszą ofertę przy jednoczesnym zachowaniu jej jakości – stale współpracujemy
z renomowanymi jednostkami naukowymi oraz komercyjnymi podwykonawcami. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie realizować stawiane przed nami zadania kompetentnie i rzetelnie, ale także kompleksowo i z rynkowym podejściem do wyników.

Zobacz także: